Nacházite se: Info pro účastníky soutěže » skupiny a termíny podzim 18

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

skupiny a termíny podzim 18

SKUPINA A

TJ SPARTAK HRDLOŘEZY

TYGŘI SK ZELENEČ                                           neděle 21.10.2018 od 10:00

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

DRÁČATA KBELY                                                neděle 30.  9.2018 od ???

TJ ČECHIE DUBEČ                                             sobota 22.  9.2018 od 13:30

FK RADOŠOVICE                                                neděle   7.10.2018 od  10:00

1. kolo Dubeč - 22. 9.2018

1. TJ ČECHIE DUBEČ                    30 :  8       15          6

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                   23 :  9      12          5

3. TYGŘI SK ZELENEČ                  25 : 10      10          4

4. DRÁČATA KBELY                       13 : 15       6           3

5. SPARTAK HRDLOŘEZY               9 : 30       3           2

6. FK RADOŠOVICE                         7 : 35        0          1

2. kolo Kbely - 30. 9 .2018

1. TJ ČECHIE DUBEČ                     24 :  8       15          6

2. SPARTAK HRDLOŘEZY             18 : 18        9          5

3. TYGŘI SK ZELENEČ                   18 : 12        9          4

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                    12 : 10        9         3

5. DRÁČATA KBELY                          9 : 18        3          2

6. FK RADOŠOVICE                          7 : 22        0          1

3. kolo - Radošovice 7.10.2018

1. TJ ČECHIE DUBEČ                     30 :  6        13          6

2. TYGŘI SK ZELENEČ                   21 : 11       12          5

3. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                     8 :   6         8           4

4. SPARTAK HRDLOŘEZY               8 : 15         7           3

5. DRÁČATA KBELY                         4 : 14         3           2

6. FK RADOŠOVICE                         4 : 23         0           1

4. kolo - Zeleneč 21.10.2018

1. ČECHIE DUBEČ                           24 :  2      12           6

2. TYGŘI SK ZELENEČ                    19 :10      11           5

3. DRÁČATA KBELY                        16 :10       10           4

4. SPARTAK HRDLOŘEZY              10 :18        7            3

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                      7 :18        3            2

6. FK RADOŠOVICE                          4 :22         0           1

KONEČNÉ POŘADÍ skupina A:

1. TJ ČECHIE DUBEČ                    108 : 24      55        24

2. TYGŘI SK ZELENEČ                    82 : 43      42        18

3. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                     50 : 43      32        14

4. SPARTAK HRDLOŘEZY              45 : 81      26        13

5. DRÁČATA KBELY                        42 : 57      22        11

6. FK RADOŠOVICE                        22 : 102       0          4

SKUPINA B

SC XAVEROV                                                       sobota 20.10.2018 od 9:30

AFK PEČKY

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE                              neděle 23.  9.2018 od  9:30

FK KLÁNOVICE                                                     sobota 13.10.2018 od  9:30

FK ŘEPORYJE                                                      neděle   7.10.2018 od ???

AC SPARTA PRAHA - dívky

1. kolo - Dolní Počernice 23. 9 .2018

1. AC SPARTA PRAHA                   41 : 10         15              6

2. LVÍČATA DOL. POČERNICE      31 : 12         10              5

3. AFK PEČKY                                 19 : 16           7              4

4. FK ŘEPORYJE                              9 : 16            7             3

5. FK KLÁNOVICE                            15 : 27          4             2

6. SC XAVEROV                                 9 : 41          0             1

2. kolo - Řeporyje - 7.10.2018

1. LVÍČATA DOL.POČERNICE         26 :  3          13            6

2. AC SPARTA PRAHA                     21 :  3          13            5

3. AFK PEČKY                                                         9            4

4. FK ŘEPORYJE                                                    6            3

5. FK KLÁNOVICE                                                   3            2

6. SC XAVEROV                                                      0            1

3. kolo - Klánovice 13.10.2018

1. LVÍČATA DOL.POČERNICE

2. AC SPARTA PRAHA

3. AFK PEČKY

4. SC XAVEROV

5. FK ŘEPORYJE

6. FK KLÁNOVICE

4. kolo - Xaverov 20.10.2018

1. AC SPARTA PRAHA                            25 :  6      15               6

2. LVÍČATA DOL.POČERNICE                18 : 14       9               5

3. FK ŘEPORYJE                                     16 : 14       9               4

4. AFK PEČKY                                          11 : 16       7               3

5. SC XAVEROV                                       13 : 23       4               2

6. FK KLÁNOVICE                                      9 : 19       0               1

KONEČNÉ POŘADÍ skupina B:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

SKUPINA C

TJ SOKOL ŠKVOREC                                      neděle 21.10.2018

ŽRALOCI BOHNICE

TJ SLAVIA RADONICE                                    neděle  7.10.2018

BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

SK ŠTÍTARSKÝ-SK ČECHIE VELTRUBY       sobota 13.10.2018 od  9:30

SK ČESKÝ BROD                                            neděle 23.  9.2018 od  9:30

1. kolo - Český Brod

1. SK ČESKÝ BROD                              34 :  4        15              6

2. TJ SLAVIA RADONICE                      26 : 12       12              5

3. SK ŠTÍTARSKÝ-Č. VELTRUBY         17 : 12         9             4

4. ŽRALOCI BOHNICE                           15 :  9          6             3

5. BOBŘI BRANMDÝS-BOLESLAV         8 : 36         3             2

6. TJ SOKOL ŠKVOREC                         2 : 29          0              1

2, kolo - Radonice

1. SK ČESKÝ BROD                              31 : 5          15              6

2. TJ SLAVIA RADONICE                      26 : 7          12              5

3. SK ŠTÍTARSKÝ-Č. VELTRUBY         15 : 8            9              4

4. ŽRALOCI BOHNICE                             6 : 9            6              3

5. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV            6 : 22          1              2

6. TJ SOKOL ŠKVOREC                          5 : 37          1              1

3. kolo - Štítary - Veltruby

1. SK ŠTÍTARSKÝ-Č. VELTRUBY          22 :  4         15              6

2. SK ČESKÝ BROD                               27 :  4          12             5

3. TJ SLAVIA RADONICE                      12 : 13            9             4

4. TJ SOKOL ŠKVOREC                        18 : 28            6             3

5. ŽRALOCI BOHNICE                             5 : 25            3             2

6. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV             6 : 27           0             1

4. kolo - Škvorec

1.

2.

3.

4.

5.

6.

KONEČNÉ POŘADÍ skupina C:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

SKUPINA D

FK ÚJEZD NAD LESY

TJ SOKOL VINOŘ                                             sobota 20.10.2018 od  9:00

VIKTORIA RADIM                                             sobota   6.10.2018 od   9:00

FK ŘÍČANY                                                        sobota 13.10.2018 od  9:00

AFK NEHVIZDY                                                 neděle 23.  9.2018 od 13:00

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE

1. kolo - Nehvizdy 23.9.2018

1. FK ŘÍČANY                                      16 :  4             15          6

2. TJ SOKOL VINOŘ                            16 : 10            10          5

3. VIKTORIA RADIM                            15 : 13              7          4

4. AFK NEHVIZDY                                15 : 16             6          3

5. FK ÚJEZD NAD LESY                       11 : 15             6          2

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE              0 : 15              0          1

Zápas k týmem Spartak Čelákovice kontumovány 3:0 !

2. kolo - Radim

1. TJ SOKOL VINOŘ                             35 :  7            18          6

2. FK ŘÍČANY                                        29 :  5            12          5

3. AFK NEHVIZDY                                 12 : 17             7          4

4. VIKTORIA RADIM                              16 : 25             7          3

5. FK ÚJEZD NAD LESY                         9 : 28             3          2

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE               0 : 15              0          1

3. kolo - Říčany

1. TJ SOKOL VINOŘ                              20 :  5            13          6

2. FK ŘÍČANY                                         16 :  7            10          5

3. VIKTORIA RADIM                                9 : 11             9           4

4. AFK NEHVIZDY                                  16 : 10            8          3

5. FK ÚJEZD NAD LESY                          7 : 23            3          2

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE                0 : 15             0          1

4. kolo - Vinoř 20.10.2018

1. TJ SOKOL VINOŘ                              38 :  9            12           6

2. FK ŘÍČANY                                         20 : 11            9            5

3. AFK NEHVIZDY                                  11 : 19            4            4

4. FK ÚJEZD NAD LESY                          9 : 24            3            3

5. VIKTORIA RADIM                               10 : 26            1           2

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE                 0 : 15            0           1

KONEČNÉ POŘADÍ skupina D:

1. TJ SOKOL VINOŘ                             109 : 31         53          23

2. FK ŘÍČANY                                          81 : 27         46          21

3. AFK NEHVIZDY                                   54 : 62         25          14

4. VIKTORIA RADIM                                50 : 75         24          13

5. FK ÚJEZD NAD LESY                         36 : 90         15            9

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE                 0 : 60           0            4