Nacházite se: Info pro účastníky soutěže » skupiny a termíny podzim 18

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

skupiny a termíny podzim 18

SKUPINA A

TJ SPARTAK HRDLOŘEZY

TYGŘI SK ZELENEČ                                           neděle 21.10.2018 od 10:00

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

DRÁČATA KBELY                                                neděle 30.  9.2018 od ???

TJ ČECHIE DUBEČ                                             sobota 22.  9.2018 od 13:30

FK RADOŠOVICE                                                neděle   7.10.2018 od  10:00

1. kolo Dubeč - 22. 9.2018

1.

2.

3.

4.

5.

6.

2. kolo Kbely - 30. 9 .2018

1. TJ ČECHIE DUBEČ                     24 :  8       15

2. SPARTAK HRDLOŘEZY             18 : 18        9

3. TYGŘI SK ZELENEČ                   18 : 12        9

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                    12 : 10        9

5. DRÁČATA KBELY                          9 : 18        3

6. FK RADOŠOVICE                          7 : 22        0

3. kolo - Radošovice

1.

2.

3.

4.

5.

6.

4. kolo - Zeleneč

1.

2.

3.

4.

5.

6.

SKUPINA B

SC XAVEROV                                                       sobota 20.10.2018 od 9:30

AFK PEČKY

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE                              neděle 23.  9.2018 od  9:30

FK KLÁNOVICE                                                     sobota 13.10.2018 od  9:30

FK ŘEPORYJE                                                      neděle   7.10.2018 od ???

AC SPARTA PRAHA - dívky

1. kolo - Dolní Počernice 23. 9 .2018

1. AC SPARTA PRAHA                   41 : 10         15

2. LVÍČATA DOL. POČERNICE      31 : 12         10

3. AFK PEČKY                                 19 : 16           7

4. FK ŘEPORYJE                              9 : 16            7

5. FK KLÁNOVICE                            15 : 27          4

6. SC XAVEROV                                 9 : 41          0

2. kolo - Řeporyje - 7.10.2018

1.

2.

3.

4.

5.

6.

3. kolo - Klánovice

1.

2,

3.

4.

5.

6.

4. kolo - Xaverov

1.

2.

3.

4.

5.

6.

SKUPINA C

TJ SOKOL ŠKVOREC

ŽRALOCI BOHNICE

TJ SLAVIA RADONICE                                    neděle  7.10.2018

BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

SK ŠTÍTARSKÝ-SK ČECHIE VELTRUBY       sobota 13.10.2018 od  9:30

SK ČESKÝ BROD                                            neděle 23.  9.2018 od  9:30

1. kolo - Český Brod

1. SK ČESKÝ BROD                              34 :  4        15

2. TJ SLAVIA RADONICE                      26 : 12       12

3. SK ŠTÍTARSKÝ-Č. VELTRUBY         17 : 12         9

4. ŽRALOCI BOHNICE                           15 :  9          6

5. BOBŘI BRANMDÝS-BOLESLAV         8 : 36         3

6. TJ SOKOL ŠKVOREC                         2 : 29          0

2, kolo - Radonice

1. SK ČESKÝ BROD                              31 : 5          15

2. TJ SLAVIA RADONICE                      26 : 7          12

3. SK ŠTÍTARSKÝ-Č. VELTRUBY         15 : 8            9

4. ŽRALOCI BOHNICE                             6 : 9            6

5. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV            6 : 22          1

6. TJ SOKOL ŠKVOREC                          5 : 37          1

3. kolo - Štítary - Veltruby

1. SK ŠTÍTARSKÝ-Č. VELTRUBY          22 :  4         15

2. SK ČESKÝ BROD                               27 :  4          12

3. TJ SLAVIA RADONICE                      12 : 13            9

4. TJ SOKOL ŠKVOREC                        18 : 28            6

5. ŽRALOCI BOHNICE                             5 : 25            3

6. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV             6 : 27           0

4. kolo - ???

1.

2.

3.

4.

5.

6.

SKUPINA D

FK ÚJEZD NAD LESY

TJ SOKOL VINOŘ                                             sobota 20.10.2018 od  9:00

VIKTORIA RADIM                                             sobota   6.10.2018 od   9:00

FK ŘÍČANY                                                        sobota 13.10.2018 od  9:00

AFK NEHVIZDY                                                 neděle 23.  9.2018 od 13:00

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE

1. kolo - Nehvizdy 23.9.2018

1. FK ŘÍČANY                                      16 :  4             15

2. TJ SOKOL VINOŘ                            16 : 10            10

3. VIKTORIA RADIM                            15 : 13              7

4. AFK NEHVIZDY                                15 : 16             6

5. FK ÚJEZD NAD LESY                       11 : 15             6

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE              0 : 15              0

Zápas k týmem Spartak Čelákovice kontumovány 3:0 !

2. kolo - Radim

1. TJ SOKOL VINOŘ                             35 :  7            18

2. FK ŘÍČANY                                        29 :  5            12

3. AFK NEHVIZDY                                 12 : 17             7

4. VIKTORIA RADIM                              16 : 25             7

5. FK ÚJEZD NAD LESY                         9 : 28             3

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE               0 : 15              0

3. kolo - Říčany

1. TJ SOKOL VINOŘ                              20 :  5            13

2. FK ŘÍČANY                                         16 :  7            10

3. VIKTORIA RADIM                                9 : 11             9

4. AFK NEHVIZDY                                  16 : 10            8

5. FK ÚJEZD NAD LESY                          7 : 23            3

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE                0 : 15             0

4. kolo - Vinoř

1.

2.

3.

4.

5.

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE                0 : 15              0