Nacházite se: Info pro účastníky soutěže » skupiny a termíny jaro 2019

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

skupiny a termíny jaro 2019

ZLATÁ SKUPINA :

TJ ČECHIE DUBEČ                              neděle 26.5. od 09:30

AC SPARTA PRAHA - dívky

SK ČESKÝ BROD

TJ SOKOL VINOŘ                                 sobota 11.5. od 10:00

FK ŘÍČANY                                            sobota 27.4. od 15:00

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE              neděle 19.5. od 09:30

1. kolo - Říčany 27.4.2019

1. TJ SOKOL VINOŘ                      22 : 12       15         6

2. TJ ČECHIE DUBEČ                   16 : 11        10         5

3. SK ČESKÝ BROD                      21 : 16          9         4

4. FK ŘÍČANY                                16 : 17          6         3

5. AC SPARTA PRAHA                  12 : 16          3        2

6. LVÍČATA DOL. POČERNICE     10 : 25          0        1

2. kolo - Vinoř 11.5.2019

1. TJ SOKOL VINOŘ                      25 :  5         15         12

2. SK ČESKÝ BROD                      15 :  9          12          9

3. TJ ČECHIE DUBEČ                    16 : 10          9          9

4. FK ŘÍČANY                                 14 : 23          4          6

5. LVÍČATA DOL. POČERNICE     10 : 23          3          3

6. AC SPARTA PRAHA                    6 : 16          1          3

3. kolo - Dolní Počernice 19.5.2019

1. LVÍČATA DOL. POČERNICE     27 :  8          12          9

2. SK ČESKÝ BROD                      20 : 10          12         14

3. TJ SOKOL VINOŘ                      12 : 11           9          16

4. FK ŘÍČANY                                 18 : 16           6           9

5. TJ ČECHIE DUBEČ                    13 : 19           6          11

6. AC SPARTA PRAHA                    3 : 29           0            4

4. kolo - Dubeč 26.5.2019

1. SK ČESKÝ BROD                      21 : 10           15          20

2. TJ SOKOL VINOŘ                      22 :  6            12          21

3. TJ ČECHIE DUBEČ                    17 : 15            9          15

4. LVÍČATA DOL. POČERNICE     10 : 18            4           12

5. AC SPARTA PRAHA                    8 : 14            4             6

6. FK ŘÍČANY                                   8 : 22            0           10

KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINY :

1. TJ SOKOL VINOŘ

2. SK ČESKÝ BROD

3. TJ ČECHIE DUBEČ

4. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE

5. FK ŘÍČANY

6. AC SPARTA PRAHA -  dívky


STŘÍBRNÁ SKUPINA :

TYGŘI SK ZELENEČ                             neděle 26.5. od 10:00

TJ SLAVIA RADONICE                         neděle 19.5. od 10:00

AFK PEČKY

SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY             neděle   7.4. od 10:00

AFK NEHVIZDY                                     neděle 14.4. od 10:00

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

1.kolo - Štítary 7.4.2019

1. SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY        19 : 13     13        6

2. TYGŘI SK ZELENEČ                        24 :  8      12        5

3. AFK PEČKY                                      15 : 15       7        4

4. TJ SLAVIA RADONICE                     12 : 13      7        3

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                         10 : 11       7        2

6. AFK NEHVIZDY                                  9 : 27       0         1

2. kolo - Nehvizdy 14.4.2019

1. TYGŘI SK ZELENEČ                       25 : 11      15       11

2. TJ SLAVIA RADONICE                    23 : 11      12         8

3. SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY        16 : 12        7       10

4. AFK NEHVIZDY                                10 : 16       5          4

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                          9 : 12       4          4

6. AFK PEČKY                                        6 : 23       0          5

3. kolo - Radonice 19.5.2019

1. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                      13 :  6          13       10

2. TYGŘI SK ZELENEČ                     16 :  7             8       16

3. TJ SLAVIA RADONICE                  17 : 13            7       12

4. SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY        9 :   8            7        13

5. AFK PEČKY                                     8 : 17            4          7

6. AFK NEHVIZDY                               6 : 18            2          5

4. kolo - Zeleneč 26.5.2019

1. TYGŘI SK ZELENEČ                     27 :  4           13        22

2. SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY      18 :  8           11        18

3. TJ SLAVIA RADONICE                  15 :  9           10         16

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                        9 : 14            6        13

5. AFK PEČKY                                    11 : 22            3          9

6. AFK NEHVIZDY                                3 : 26            0          6

KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINY :

1. TYGŘI SK ZELENEČ

2. SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY

3. TJ SLAVIA RADONICE

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

5. AFK PEČKY

6. AFK NEHVIZDY

BRONZOVÁ SKUPINA A :

SPARTAK HRDLOŘEZY                       sobota  5.5. od 10:00

VIKTORIA RADIM                                  sobota 14.4. od 10:00

FK ŘEPORYJE

ŽRALOCI BOHNICE

DRÁČATA KBELY                                 sobota 26.5. od 14:00

FK ÚJEZD NAD LESY                           sobota 18.5. od 09:00

1. kolo - Radim 14.4.2019

1. DRÁČATA KBELY                   21 :  7       15          6

2. FK ŘEPORYJE                       15 :  8        12          5

3. VIKTORIA RADIM                   21 :  9          9          4

4. SPARTAK HRDLOŘEZY        11 : 12         6           3

5. ŽRALOCI BOHNICE               12 : 22         3           2

6. FK ÚJEZD N.L.                         4 : 26         0           1

2. kolo - Hrdlořezy 5.5.2019

1. VIKTORIA RADIM                   21 :  7        13         10

2. FK ŘEPORYJE                       14 :  6          8          10

3. DRÁČATA KBELY                  14 :  8          8          10

4. SPARTAK HRDLOŘEZY        11 : 11         7            6

5. ŽRALOCI BOHNICE               12 : 13         6            4

6. FK ÚJEZD N.L.                         2 : 29          0           2

3. kolo - Újezd nad Lesy 18.5.2019

1. DRÁČATA KBELY                  23 :  7          13         16

2. SPARTAK HRDLOŘEZY        15 : 13         10         11

3. VIKTORIA RADIM                   18 :  8           9          14

4. FK ŘEPORYJE                       17 : 11          9           13

5. FK ÚJEZD N.L.                          5 : 21          1            4

6. ŽRALOCI BOHNICE                  4 : 22          1            5

4. kolo - Kbely 26.5.2019

1. VIKTORIA RADIM                    20 : 11        10          20

2. DRÁČATA KBELY                    18 :  9         10          21

3. ŽRALOCI BOHNICE                18 : 10           9            9

4. FK ŘEPORYJE                         15 : 10          9          16

5. SPARTAK HRDLOŘEZY          16 : 16          4          13

6. FK ÚJEZD N.L.                           3 : 33           0           5

KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINY :

1. DRÁČATA KBELY

2. VIKTORIA RADIM

3. FK ŘEPORYJE

4. SPARTAK HRDLOŘEZY

5. ŽRALOCI BOHNICE

6. FK ÚJEZD N.L.

BRONZOVÁ SKUPINA B :

FK KLÁNOVICE                                     neděle 26.5. od 13:00

TJ SOKOL ŠKVOREC

BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

FK RADOŠOVICE

SC XAVEROV                                         sobota 27.4. od 09:00

MEDVĚDI SK ZELENEČ                        neděle 9.6.

1. kolo - Xaverov 27.4.2019

1. FK KLÁNOVICE                          23 :  8         13       6

2. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV  25 :  7          11       5

3. FK RADOŠOVICE                      26 :  7          10       4

4. TJ SOKOL ŠKVOREC               17 : 25           4        3

5. SC XAVEROV                            12 : 16           4        2

6. MEDVĚDI SK ZELENEČ              2 : 42           0        1

2. kolo - Radošovice - VÝSLEDKY NEDODÁNY !!!

1. 0

2. 0

3. 0

4. 0

5. 0

6. 0

3. kolo - Klánovice 26.5.2019

1. FK RADOŠOVICE                      31 :  8          13          10

2. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV  25 :  5          13          10

3. FK KLÁNOVICE                         22 : 17            7          10

4. SC XAVEROV                            21 : 11            7           5

5. TJ SOKOL ŠKVOREC               11 : 25            3            5

6. MEDVĚDI SK ZELENEČ             1 : 45            0            2

4. kolo - Zeleneč 9.6.2019

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV  27 :  9           15         16

2. FK KLÁNOVICE                         31 : 12           12         15

3. FK RADOŠOVICE                      24 : 10            9          14

4. SC XAVEROV                             17 : 14           6            8

5. TJ SOKOL ŠKVOREC                13 : 26           3            7

6. MEDVĚDI SK ZELENEČ              1 : 45            0           3

KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINY :

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

2. FK KLÁNOVICE

3. FK RADOŠOVICE

4. SC XAVEROV

5. TJ SOKOL ŠKVOREC

6. MEDVĚDI SK ZELENEČ