Nacházite se: Info pro účastníky soutěže » skupiny a termíny jaro 2019

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

skupiny a termíny jaro 2019

ZLATÁ SKUPINA :

TJ ČECHIE DUBEČ                              neděle 26.5. od 09:30

AC SPARTA PRAHA - dívky

SK ČESKÝ BROD

TJ SOKOL VINOŘ                                 sobota 11.5. od 10:00

FK ŘÍČANY                                            sobota 27.4. od 15:00

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE              neděle 19.5. od 09:30

STŘÍBRNÁ SKUPINA :

TYGŘI SK ZELENEČ                             neděle 26.5. od 10:00

TJ SLAVIA RADONICE                         neděle 19.5. od 10:00

AFK PEČKY

SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY             neděle   7.4. od 10:00

AFK NEHVIZDY                                     neděle 14.4. od 10:00

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

1.kolo - Štítary 7.4.2019

1. SK ŠTÍTARSKÝ-Č.VELTRUBY        19 : 13     13        6

2. TYGŘI SK ZELENEČ                        24 :  8      12        5

3. AFK PEČKY                                      15 : 15       7        4

4. TJ SLAVIA RADONICE                     12 : 13      7        3

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                         10 : 11       7        2

6. AFK NEHVIZDY                                  9 : 27       0         1

BRONZOVÁ SKUPINA A :

SPARTAK HRDLOŘEZY                       sobota  5.5. od 10:00

VIKTORIA RADIM                                  sobota 14.4. od 10:00

FK ŘEPORYJE

ŽRALOCI BOHNICE

DRÁČATA KBELY                                 sobota 26.5. od 14:00

FK ÚJEZD NAD LESY                           sobota 18.5. od 09:00

BRONZOVÁ SKUPINA B :

FK KLÁNOVICE                                     neděle 26.5. od 13:00

TJ SOKOL ŠKVOREC

BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

FK RADOŠOVICE

SC XAVEROV                                         sobota 27.4. od 09:00

MEDVĚDI SK ZELENEČ