Nacházite se: Info pro účastníky soutěže » Zlatá skupina

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

Zlatá skupina

TJ ČECHIE DUBEČ

TYGŘI SK ZELENEČ

TJ SOKOL VINOŘ

TJ PRAGA VYSOČANY

FK RADOŠOVICE

TJ SPARTAK HRDLOŘEZY

Výsledky jednotlivých turnajů :

14.4.2018 Zeleneč

1. TYGŘI SK ZELENEČ                    36 : 10           13          6

2. FK RADOŠOVICE                         23 :   7           13          5

3. TJ PRAGA VYSOČANY                28 : 17             9          4

4. TJ ČECHIE DUBEČ                      16 : 22             4          3

5. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY         13 : 20              4          2

6. TJ SOKOL VINOŘ                          0 : 40              0          1

22.4.2018 Radošovice

1. TYGŘI SK ZELENEČ                   20 :   7             15        12

2. TJ PRAGA VYSOČANY               26 : 14             12          9

3. FK RADOŠOVICE                        15 : 14               9          9

4. TJ SOKOL VINOŘ                        13 : 14               6          4

5. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY         12 : 24               3          4

6. TJ ČECHIE DUBEČ                      14 : 26               0          4

13.5.2018 Hrdlořezy

1. TJ PRAGA VYSOČANY                37 : 11             15        15

2. TYGŘI SK ZELENEČ                    27 : 13             12        17

3. FK RADOŠOVICE                         21 : 17               9        13

4. TJ ČECHIE DUBEČ                      12 : 26               6          7

5. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY         11 : 28                1          7

6. TJ SOKOL VINOŘ                        10 : 23                1          5

19.5.2018 Dubeč

1. TYGŘI SK ZELENEČ                    26 :   7              15        23

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY         13 : 11                9         12

3. FK RADOŠOVICE                         17 : 16                7        17

4. TJ PRAGA VYSOČANY                16 : 12                7        18

5. TJ SOKOL VINOŘ                         14 : 26                3          7

6. TJ ČECHIE DUBEČ                         7 : 21                2          8

Konečné výsledky skupiny :

1. TYGŘI SK ZELENEČ                   109 : 37              23

2. TJ PRAGA VYSOČANY               107 : 54              18

3. FK RADOŠOVICE                          76 : 54              17

4. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY           49 : 83              12

5. TJ ČECHIE DUBEČ                        49 : 95                8

6. TJ SOKOL VINOŘ                          37 : 103              7      sestup do stříbrné skupiny