Nacházite se: Úvod » Turnaje

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

Turnaje

ČERVNOVÉ TURNAJE SC BĚCHOVICE !!!


sobota 24.6.2017 od 10 hodin turnaj MPŘ - "BĚCHOVICKÝ SRŠEŇ"

počet mužstev max. 12

přihlášená mužstva : BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B, FK ÚJEZD NAD LESY ZELENÁ, FK ÚJEZD NAD LESY ŽLUTÁ, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK DUKLA JM 08 ŽLUTÁ, FK DUKLA JM 08 ČERVENÁ,


neděle 25.6.2017 od 10 hodin turnaj SPŘ - "PETR CUP"

počet mužstev max. 12

přihlášená mužstva : BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TJ EMĚ MĚLNÍK A, TJ EMĚ MĚLNÍK B, SC XAVEROV žlutí, SC XAVEROV modří,


PŘEHLED HALOVÝCH TURNAJŮ 2016/2017

Tyto turnaje jsou určeny pro mládežnické kategorie:

ŠKOLIČKA (r. 2010-mladší), MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (r. 2008-2009), STARŠÍ PŘÍPRAVKA (r. 2006-2007)

Všechny turnaje jsou pro max  6 mužstev. Minimální počet pro turnaj je 5 mužstev .

ŠKOLIČKA :

Sobota   12.11.2016   08:30                                         OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A, MEDVĚDI SK ZELENEČ, TYGŘI SK ZELENEČ, DRÁČATA KBELY ČERNÁ, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B, DRÁČATA KBELY BÍLÁ.

Neděle   13.11.2016   10:00                                         1 místo

TJ KYJE, FK ÚJEZD N.L, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK NERATOVICE-BYŠKOVICE, SLOVAN BOHNICE,

Neděle    27.11.2016  10:00                                         OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK NERATOVICE-BYŠKOVICE, DRÁČATA KBELY, SK VYŽLOVKA, LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE.

Sobota      3.12.2016  08:30         S MIKULÁŠEM A ČERTEM       OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, SLOVAN BOHNICE, TJ SLAVIA RADONICE, TJ MĚLNÍK BOTAFOGO, TYGŘI SK ZELENEČ, MEDVĚDI SK ZELENEČ.

Neděle     11.12.2016 08:30                                         2 místa

TJ KYJE, LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK ÚJEZD N.L.,

Sobota     17.12.2016 08:30         VÁNOČNÍ TURNAJ                    OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, SLOVAN BOHNICE, TYGŘI SK ZELENEČ, MEDVĚDI SK ZELENEČ, FK ÚJEZD N.L., FK ŘÍČANY, TJ PRAGA PRAHA.

Sobota       4.  2.2017 08:30                                        OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TYGŘI SK ZELENEČ, MEDVĚDI SK ZELENEČ, DRÁČATA KBELY, SK ČESKÝ BROD.

Sobota       4.  3.2017 08:30                                         OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK ÚJEZD N.L., TYGŘI SK ZELENEČ, MEDVĚDI SK ZELENEČ, SLOVAN BOHNICE, DRÁČATA KBELY.

Sobota     11. 3.2017  08:30                                         2 místa        TURNAJ ZRUŠEN !!!

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, DRÁČATA KBELY A, DRÁČATA KBELY B,

Neděle     19. 3.2017  14:00                                         1 místo

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK ÚJEZD N.L., DRÁČATA KBELY, MEDVĚDI SK ZELENEČ, SK VYŽLOVKA,

Neděle     26. 3.2017  08:30                                         OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK ÚJEZD N.L., FK PŠOVKA MĚLNÍK, TYGŘI SK ZELENEČ, MEDVĚDI SK ZELENEČ, AC SPARTA PRAHA-dívky.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA :

Sobota    19.11.2016 14:00            MILAN CUP          1 místo

FK ÚJEZD N.L., TJ SOKOL LIBIŠ, FA PRAHA A, FA PRAHA B, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI.

Neděle    20.11.2016  08:30                                         1 místo

TJ SLAVIA RADONICE,TJ SOKOL MĚŠICE, AFK SLIVENEC, FK KROUŽKY, FK ÚJEZ NAD LESY ŽLUTÁ.

Sobota    26.11.2016  08:30                                         OBSAZENO

TJ SLAVIA RADONICE, SK ZELENEČ, TJ SK SATALICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, SK BOTAFOGO/TJ EMĚ MĚLNÍK, FK PŠOVKA MĚLNÍK.

Sobota      3.12.2016  14:00           S MIKULÁŠEM A ČERTEM         OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TJ SLAVIA RADONICE, FK ÚJEZD N.L. (Ž), FK ÚJEZD N.L. (Z), SLOVAN BOHNICE A, SLOVAN BOHNICE B, SK ZELENEČ.

Sobota    10.12.2016  14:00                                         OBSAZENO

TJ SLAVIA RADONICE, SK ZELENEČ, AFK SLIVENEC, TJ KYJE A, TJ KYJE B, FK PŠOVKA MĚLNÍK.

Sobota    17.12.2016  14:00           VÁNOČNÍ TURNAJ                      OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK ÚJEZD N.L. (Z), FK ÚJEZD N.L. (Ž), SLOVAN BOHNICE A, SLOVAN BOHNICE B, FUTSAL ČELECHOVICE n.H./TJ SMRŽICE.

Neděle      5.  2.2017  14:00                                          OBSAZENO

SK ZELENEČ, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK PŠOVKA MĚLNÍK, SLAVIA LOUŇOVICE, SK ČESKÝ BROD.

Sobota      4.  3.2017  14:00                                         OBSAZENO

SK ZELENEČ, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, SK BOTAFOGO/TJ EMĚ MĚLNÍK, FK PŠOVKA MĚLNÍK, SLOVAN BOHNICE, SPARTAK HRDLOŘEZY.

Sobota    11.  3.2017  14:00                                          1 místo

PODLIPAN PŘIŠIMASY, SK ZELENEČ, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK PŠOVKA MĚLNÍK, FK ÚJEZD NAD LESY.

Neděle     19.  3.2017  08:30                                         OBSAZENO

TJ SK SATALICE, FK KROUŽKY, TJ SLAVIA RADONICE, SK ZELENEČ A, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, AC SPARTA PRAHA (D), SK ZELENEČ B.

Neděle     26.  3.2017  14:00                                         OBSAZENO

SLAVIA LOUŇOVICE, TJ SLAVIA RADONICE, SK ZELENEČ A, SK ZELENEČ B, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, FK PŠOVKA MĚLNÍK.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA :

Neděle       4.12.2016    10:00 S MIKULÁŠEM A ČERTEM VENKU NA UMĚLCE !  2 místa

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TJ SOKOL DOLNÍ POČERNICE, TJ SOKOL MĚŠICE, VIKTORIA RADIM.

Neděle     11.12.2016    14:00                                        OBSAZENO

SLOVAN BOHNICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TJ SOKOL KARLÍN A, TJ SOKOL KRLÍN B, TJ SOKOL MĚŠICE, SK TŘEBORADICE.

Neděle     18.12.2016    10:00        VÁNOČNÍ TURNAJ                            OBSAZENO

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, SLOVAN BOHNICE, FUTSAL ČELECHOVICE n.H./ TJ SMRŽICE, TJ MĚLNÍK BOTAFOGO A, TJ MĚLNÍK BOTAFOGO B, FK ŘÍČANY.

Neděle     26.  2.2017    10:00                                         OBSAZENO

SLOVAN BOHNICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TJ MĚLNÍK BOTAFOGO A, TJ MĚLNÍK BOTAFOGO B, SK TŘEBORADICE, VIKTORIA RADIM.

Neděle       5.  3.2017    08:30                                         2 místa ZRUŠENO

SLOVAN BOHNICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TJ SOKOL KARLÍN

Neděle     12.  3.2017    10:00                                         1 místo

SLOVAN BOHNICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, TJ SOKOL MĚŠICE, SK TŘEBORADICE, AC SPARTA PRAHA-dívky,

Sobota     25.  3.2017    10:00                                        1 místo

SLOVAN BOHNICE, BĚCHOVIČTÍ SRŠNI, AC SPARTA PRAHA-dívky, TJ SOKOL MĚŠICE, TJ EMĚ MĚLNÍK,


TURNAJE V BŘEZNU A DUBNU V PŘÍPADĚ DOBRÉHO POČASÍ SE USKUTEČNÍ VENKU NA UMT! ÚČASTNÍCI BUDOU VČAS O ZMĚNĚ INFORMOVÁNI !!!

JEDNODENNÍ TURNAJE- HALA

Počet mužstev na 1 turnaj : max. 6, min. 5, ( každý s každým ), zápas 15 min.

Počet hráčů : 4+1 (max. 12 hráčů) pro všechny kategrie !!!

Startovné : 1.500,-Kč

Platba : nejpozději 14 dní před konáním Vámi vybraného turnaje na účet č. : 1237289011/3030,

var.symbol - datum turnaje, do poznámky název oddílu, nebo v den konání turnaje

Přihlášky : nejpozději týden před konáním Vámi vybraného turnaje

Kontakt : sportbechovice@email.cz, 724 366 372, 724 791 724

Ceny : 1. až 3.místo -  pohár, pro všechny hráče medaile, pro mužstvo originální diplom a drobné ceny, vyhlášení nejlepšího střelce a brankáře turnaje

Občerstvení : je zajištěno přímo v areálu

Parkování : cca 20 míst přímo u sportovního areálu, dále v přilehlých ulicích

Turnaje proběhnou v hale o rozměru 18 x 30 metrů s mantinely, branky 3x2m.

JEDNODENNÍ TURNAJE- HŘIŠTĚ S UMT POVRCHEM

Počet mužstev na 1 turnaj : max. 6, min. 5    ( každý s každým ), zápas 15 min.

Počet hráčů : školička a MPŘ 4+1, SPŘ 5+1 (max. 12 hráčů) pro všechny kategrie

Startovné : 1.500,-Kč

Platba : nejpozději 14 dní před konáním Vámi vybraného turnaje na účet č. : 1237289011/3030,

var.symbol - datum turnaje, do poznámky název oddílu, nebo v den konání turnaje

Přihlášky : nejpozději týden před konáním Vámi vybraného turnaje

Kontakt : sportbechovice@email.cz, 724 366 372, 724 791 724

Ceny : 1. až 3.místo -  pohár, pro všechny hráče medaile, pro mužstvo originální diplom a drobné ceny, vyhlášení nejlepšího střelce a brankáře turnaje

Občerstvení : je zajištěno přímo v areálu

Parkování : cca 20 míst přímo u sportovního areálu, dále v přilehlých ulicích

Turnaje proběhnou na hřišti s UMT povrchem o rozměru 22 x 42 metrů, branky 5x2m

 

ZIMNÍ LIGA SC BĚCHOVICE A FK ÚJEZD N/L  sezona 2016/2017

(TERMÍNY SE PŘIPRAVUJÍ A BUDOU K DISPOZICI PRVNÍ TÝDEN V ZÁŘÍ)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY U8: - 11 mužstev

Kategorie : r. 2008-09

Startovné : 7.000,-Kč

Forma : 5x dvojzápas 2 x 25 min. - hala (4+1)

Termíny :

1.hrací den

2.hrací den

3.hrací den

4.hrací den

5.hrací den

6.hrací den

Slavnostní vyhlášení:   NEDĚLE  5.3.2017   od 16 hodin

Přihlášená mužstva : Běchovičtí sršni, FK Újezd n.L.,

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKY U 10 : - 11 mužstev

Kategorie : r. 2006-07

Startovné : 7.000,-Kč

Forma : 5x dvojzápas 2 x 25 min. - hala (4+1)

Termíny :

1.hrací den

2.hrací den

3.hrací den

4.hrací den

5.hrací den

6.hrací den

Slavnostní vyhlášení :  NEDĚLE     5.3.2017     od 16 hodin

Přihlášená mužstva : Běchovičtí sršni, FK Újezd n.L.,

 

Podrobné propozice budou zaslány po závazném přihlášení mužstva do soutěže. Kontakty naleznete na našem webu.

S fotbalovými turnaji máte bohaté zkušenosti a nabízíme Vám příjemné sportovní prostředí. Jak takové turnaje vypadají? Stačí navštívit web Běchovických sršňů - www.fotbal-petr-bechovice.cz