Nacházite se: Úvod » Výsledky MINI Star

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

Výsledky MINI Star

PROSÍM ZÁSTUPCE TÝMŮ ABY SE MI DO DATA KONÁNÍ TURNAJE VYJÁDŘILI, ZDA SE ZÚČASTNÍ DALŠÍHO ROČNÍKU MINI STAR !!! - DŮLEŽITÉ PRO PŘÍPRAVU ROČNÍKU !!!

Účast zatím oficiálně potvrdili : JIŽ JE NÁS 22 !!!

Běchovičtí sršni, TJ Sokol Vinoř, SK Český Brod, SK Vyžlovka, TJ Spartak Hrdlořezy, Žraloci Bohnice, AFK Nehvizdy, TJ Sokol Libiš, TJ Praga Praha, TJ Slavia Radonice, FK Říčany, Lvíčata Dolní Počernice, TJ Čechie Dubeč, Dráčata Kbely, Tygři SK Zeleneč, FK Radošovice, AC Sparta Praha-dívky, Bobři Brandýs-Boleslav, AFK Pečky, TJ Sokol Škvorec.

FK Klánovice, TJ Spartak Čelákovice,

Další účastníci budou přihlášeni již pouze v případě, že se podaří skupiny doplnit do vyrovnaného stavu! Nyní budou mužstva rozlosována do čtyř skupin po pěti! Tzn. další přihlášky pouze v případě dosažení počtu čtyři další !!!

Konečné výsledky soutěže MINI Star 2016/17

ZLATÁ SKUPINA :

1. SLOVAN BOHNICE                          26 : 14         12

2. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       20 : 13          12

3. SC XAVEROV                                  15 : 16            7

4. AFK NEHVIZDY                               12 : 19            4

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A                      9 : 16            4

6. TJ SOKOL LIBIŠ                               8 : 12            4


STŘÍBRNÁ SKUPINA :

1. TJ PRAGA VYSOČANY                     28 : 11            13

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY              19 : 14            10

3. FK ŘÍČANY                                         21 : 16             9

4. TYGŘI SK ZELENEČ                          23 : 13             8

5. SK ČESKÝ BROD                               18 : 23             3

6. FK ÚJEZD NAD LESY                          8 : 39             0


BRONZOVÁ SKUPINA A :

1. AC SPARTA PRAHA                        13 :  0        13

2. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE A     18 :  4        12

3. DRÁČATA KBELY                            12 : 11         9

4. FK RADOŠOVICE                               8 : 14         4

5. ŚK VYŽLOVKA                                   9 : 16         3

6. MEDVĚDI SK ZELENEČ                    5 : 20          3


BRONZOVÁ SKUPINA B :

1. TJ SLAVIA RADONICE                     35 :  3         16

2. FK KLÁNOVICE                                20 :  6          15

3. TJ ČECHIE DUBEČ                           20 :  9         13

4. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE B     20 : 25           9

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                       9 : 20           6

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE             8 : 31           3

7. TJ SOKOL VINOŘ                              0 : 18           0

skupina A :

BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

SC XAVEROV

SLOVAN BOHNICE                         neděle 28.5.2017 od 10:00

AFK NEHVIZDY                                sobota 13.5.2017 od 13:00

TJ SPARTAK HRDLOŘEZY             sobota 22.4.2017 od 13:30

TYGŘI SK ZELENEČ                        neděle  4. 6.2017 od 09:00

1. kolo Hrdlořezy 22.4.2017

1. SLOVAN BOHNICE                      18 :  7           13            6

2. AFK NEHVIZDY                            12 :  7             8            5

3. SC XAVEROV                                 9 : 11            6            4

4. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY            7 : 12            6            3

5. TYGŘI SK ZELENEČ                      8 :  8             5           2

6. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       3 : 12            4            1

2. kolo Nehvizdy 13.5.2017

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV      16 :  4           12          7

2. AFK NEHVIZDY                               8 :  4            11          10

3. SC XAVEROV                                12 : 12             8           8

4. TYGŘI SK ZELENEČ                       9 :  9              6           5

5. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY            5 : 10             2           5

6. SLOVAN BOHNICE                         5 : 16             1           7

3. kolo Bohnice 28.5.2017

1.BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       13 :  5            13          13

2. SLOVAN BOHNICE                        15 :  8              9          12

3. SC XAVEROV                                 10 :  7              9          12

4. AFK NEHVIZDY                                9 :13              6          13

5. TYGŘI SK ZELENEČ                        8 :10              5            7

6. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY             5 :17               1           6

4. kolo Zeleneč 4.6.2017

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV      16 :  9             10          19

2. SLOVAN BOHNICE                        16 : 13             9           17

3. TYGŘI SK ZELENEČ                      15 : 11             8           11

4. AFK NEHVIZDY                              10 : 13             7           16

5. SC XAVEROV                                   7 : 14             4           14

6. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY             8 : 12              3             7

KONEČNÁ TABULKA SKUPINA A :

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV     48 : 30             39           19    zlatá skupina

2. SLOVAN BOHNICE                        54 : 44             32           17    zlatá skupina

3. AFK NEHVIZDY                              39 : 37             32           16    zlatá skupina

4. SC XAVEROV                                 38 : 44             27           14   zlatá skupina

5. SK TYGŘI ZELENEČ                      40 : 38             24           11   stříbrná skupina

6. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY            25 . 51            12             7   stříbrná skupina


skupina B :

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A

FK RADOŠOVICE                             sobota 27.5.2017 od  08:30

TJ SOKOL LIBIŠ                               neděle    9.4.2017 od 10:00

TJ PRAGA PRAHA

SK ČESKÝ BROD                             neděle  23.4.2017 od 14:00

SK VYŽLOVKA                                  neděle 14.5.2017 od  09:00

1. kolo Libiš 9.4.2017

1. TJ SOKOL LIBIŠ                      31 :  7             13            6

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A            27 :  7             11            5

3. TJ PRAGA PRAHA                  19 : 10            10            4

4. SK ČESKÝ BROD                    10 : 30              3 3

5. SK VYŽLOVKA                          9 : 24               3            2

6. FK RADOŠOVICE                     7 : 25               3             1

2. kolo Český Brod 23.4.2017

1. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI  A             27 :  2            12          11

2. TJ SOKOL LIBIŠ                        19 :  8            12          11

3. TJ PRAGA PRAHA                    18 :  8              6            8

4. SK ČESKÝ BROD                      12 : 27             6            6

5. FK RADOŠOVICE                       9 : 18              3            3

6. SK VYŽLOVKA                            8 : 25              3            3

3. kolo Vyžlovka 14.5.2017

1. SK ČESKÝ BROD                     22 : 11             13          12

2. TJ SOKOL LIBIŠ                       15 :  9              12          16

3. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI  A            19 : 11               8          15

4. TJ PRAGA PRAHA                   13 : 10               7          11

5. FK RADOŠOVICE                    10 : 17               3            5

6. SK VYŽLOVKA                          4 : 25                0            4

4. kolo Radošovice 27.5.2017

1. TJ SOKOL LIBIŠ                       26 : 4               15          22

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A             21 : 10               9          20

3. SK ČESKÝ BROD                     21 : 16               9          16

4. TJ PRAGA PRAHA                   12 : 17               9           14

5. FK RADOŠOVICE                     10 : 21               3            7

6. SK VYŽLOVKA                            7 : 33               0           5

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY B

1.TJ SOKOL LIBIŠ                        91 : 28            52           22    zlatá skupina

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A             94 : 30            40           20    zlatá skupina

3. SK ČESKÝ BROD                      65 : 84           31           16   stříbrná skupina

4. TJ PRAGA PRAHA                    62 : 45           32           14   stříbrná skupina

5. FK RADOŠOVICE                     36 : 81             12            7   bronzová A skupina

6. SK VYŽLOVKA                          28 :107              6            5  bronzová A skupina

skupina C :

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE

FK ŘÍČANY                                        neděle   7.5.2017 od 09:00

FK KLÁNOVICE                                 sobota 29.4.2017 od 10:00

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE A       neděle 23.4.2017 od 09:00

MEDVĚDI SK ZELENEČ                    neděle 28.5.2017 od 13:30

FK ÚJEZD NAD LESY

1. kolo Dolní Počernice 23.4.2017

1. LVÍČATA DOL. POČERNICE A     30 :  1          15        6

2. FK ŘÍČANY                                    34 : 10         12        5

3. FK ÚJEZD NAD LESY                   13 : 13           9        4

4. FK KLÁNOVICE                               8 : 16           4        3

5. MEDVĚDI SK ZELENEČ               11 : 27           3        2

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE           3 : 32           1        1

2. kolo Klánovice 29.4.2017

1. FK ŘÍČANY                                  26 : 4            13        11

2. FK ÚJEZD NAD LESY                 13 : 5             11         9

3. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE       11 : 11             6         5

4. MEDVĚDI SK ZELENEČ               8 : 13             6         5

5. LVÍČATA DOL.POČERNICE         5 : 17             4         8

6. FK KLÁNOVICE                            5 : 18              3         4

3. kolo Říčany 7.5.2017

1. FK ŘÍČANY                                   36 : 5            12       17

2. FK ÚJEZD NAD LESY                  24 : 10          12       14

3. LVÍČATA DOL.POČERNICE A     21 : 9            12       12

4. MEDVĚDI SK ZELENEČ              17 : 24             6        8

5. FK KLÁNOVICE                              5 : 21            3         6

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE          2 : 36             0        6

4. kolo Zeleneč 28.5.2017

1. FK ŘÍČANY                                    49 :  2           15       23

2. FK ÚJEZD NAD LESY                   21 : 13          10       19

3. MEDVĚDI SK ZELENEČ               19 : 20            9        12

4. LVÍČATA DOL.POČERNICE A      20 : 18            7        15

5. FK KLÁNOVICE                               8 : 21            3          8

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE           1 : 44             0         7

KONEČNÁ TABULKA SKUPINA C :

1. FK ŘÍČANY                                  145 : 21          52        23     stříbrná skupina

2. FK ÚJEZD NAD LESY                   71 : 41          42        19     stříbrná skupina

3. LVÍČATA DOL.POČERNICE A     76 : 45          38        15     bronzová A skupina

4. MEDVĚDI SK ZELENEČ               55 : 84          25        12     bronzová A skupina

5. FK KLÁNOVICE                            26 : 76          13          8     bronzová B skupina

6. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE        17 :123           7          7     bronzová B skupina

skupina D :

TJ ČECHIE DUBEČ                            neděle 14.5.2017 od 09:30

DRÁČATA KBELY                              sobota 22.4.2017 od 09:00

TJ SOKOL VINOŘ                              sobota   8.4.2017 od 09:30

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                      sobota 20.5.2017 od 10:00

TJ SLAVIA RADONICE

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE B

AC SPARTA PRAHA-dívky

1. kolo Vinoř 8.4.2017

1. AC SPARTA PRAHA              30 :  8            18          7

2. DRÁČATA KBELY                  27 :  6            12          6

3. TJ SLAVIA RADONICE          25 : 13           12          5

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B          20 : 15           12          4

5. TJ ČECHIE DUBEČ               13 : 18             4          3

6. TJ SOKOL VINOŘ                 12 : 16             4           2

7. LVÍČATA D.POČERNICE B    0 : 51              0          1

2. kolo Kbely 22.4.2017

1. TJ SLAVIA RADONICE          31 : 11            17 12

2. AC SPARTA PRAHA              27 :  6             17 13

3. DRÁČATA KBELY                  21 : 13            13 11

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B           18 :  9             13 8

5. TJ ČECHIE DUBEČ                17 : 16              9 6

6. TJ SOKOL VINOŘ                    8 : 21              4 4

7. LVÍČATA D.POČERNICE B     2 : 40               0 2

3. kolo Dubeč 14.5.2017

1. DRÁČATA KBELY                   52 :  3             18         18

2. AC SPARTA PRAHA               31 :  4             15         19

3. TJ SLAVIA RADONICE           23 :  7             15         17

4. TJ SOKOL VINOŘ                   15 :18               9           8

5. TJ ČECHIE DUBEČ                16 :25                6          9

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI  B           8 :48                3        10

7. LVÍČATA D.POČERNICE B     2: 42                0         3

4. kolo Běchovice 20.5.2017

1. DRÁČATA KBELY 42 : 6              18         25

2. TJ SLAVIA RADONICE            30 : 9              15         23

3. AC SPARTA PRAHA 22:15              10         24

4. TJ ČECHIE DUBEČ                 17:22                9         13

5. TJ SOKOL VINOŘ                    17:12               7         11

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B              4:31                3         12

7. LVÍČATA D.POČERNICE B       3:30                0           4

KONEČNÁ TABULKA SKUPINY D :

1. DRÁČATA KBELY                      142 : 28           61         25     bronzová A skupina

2. AC SPARTA PRAHA                  110 : 33           60         24     bronzová A skupina

3. TJ SLAVIA RADONICE              109 : 40           59         23     bronzová B skupina

4. TJ ČECHIE DUBEČ                      63 : 81          28         13      bronzová B skupina

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                50 :103          31         12      bronzová B skupina

6. TJ SOKOL VINOŘ                        52 : 67           24         11     bronzová B skupina

7. LVÍČATA DOL.POČERNICE B      7 :163             0          4     bronzová B skupina

Již nyní můžete zauvažovat o uspořadatelství na vašich hřištích ( březen - 1 turnaj, duben - 2-3 turnaje, první polovina května - 1 turnaj, závěrečný turnaj Běchovice 10.6.2017). V případě jakýchkoli dotazů mě prosím kontaktujte!

 

VÝSLEDKY TURNAJŮ V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH PODZIM 2016

skupina A

11.  9.2016 - Dubeč

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV        27 :  4       12         5 bodů

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A                    16 :  8         6         4 body

3. TJ PRAGA PRAHA                          15 : 11         6         3 body

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE            12 :  9         6         2 body

5. TJ ČECHIE DUBEČ                           2 : 40        0         1 bod

18.  9.2016 - Brandýs-Boleslav

1. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                       19 :   1       12         5 bodů    (9)

2. TJ PRAGA PRAHA                          15 :   5         9         4 bodů    (7)

3. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE           14 :   7         6         3 body    (5)

4. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       15 : 10         3         2 body    (7)

5. TJ ČECHIE DUBEČ                          3 : 43         0         1 bod (2)

1.10.2016 - Běchovice

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       28 :  7        12          5 bodů (12)

2. TJ PRAGA PRAHA                         17 : 10          9          4 body (11)

3. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE          17 : 11          6          3 body (  8)

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                        5 :   6          3          2 body (11)

5. TJ ČECHIE DUBEČ                          2 : 35          0          1 bod (  3)

22.10.2016 - Běchovice

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       16 :  8          9           5 bodů  (17)

2. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE           13 :  6          9          4 body   (12)

3. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A                     9 :  8          6           3 body   (14)

4. TJ PRAGA PRAHA                            8 :  5          6          2 body    (13)

5. TJ ČECHIE DUBEČ                           1 :20          0          1 bod      ( 4)

KONEČNÁ TABULKA sk. A - PODZIM :

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV     86 :  29       17 bodů

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A                  49 :  23       14 bodů

3. TJ PRAGA PRAHA                        55 :  31       13 bodů

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE         56 :  33       12 bodů

5. TJ ČECHIE DUBEČ                          8 :138        4 bodů

6. LVÍČATA DONÍ POČERNICE B   - PRO JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE

 

skupina B

17.  9.2016 - Vinoř

1. SC XAVEROV                                31 : 11         13         6 bodů

2. TYGŘI ZELENEČ                           31 : 11         13         6 bodů

3. TJ SOKOL LIBIŠ                            23 : 14           9         4 body

4. DRÁČATA KBELY                         12 : 20            6         3 body

5. FK ŘÍČANY                                    13 : 19           3          2 body

6. TJ SOKOL VINOŘ                           2 : 37            0         1 bod

2.  10.2016 - Říčany

1. SC XAVEROV                                26 :  6           15         6 bodů     (12)

2. FK ŘÍČANY                                    20 : 16            9          5 bodů    (  7)

3. TJ SOKOL LIBIŠ                            17 : 13            9          4 body    (  8)

4. TYGŘI ZELENEČ                           18 : 14           7          3 body     (  9)

5. DRÁČATA KBELY                          11 : 19           4          2 body     (  5)

6. TJ SOKOL VINOŘ                            4 : 28           0          1 bod       (  2)

16.10.2016 - Libiš

1. TYGŘI ZELENEČ                            37 :  6           15         6 bodů     (15)

2. SC XAVEROV                                 19 :  8           12         5 bodů     (17)

3. FK ŘÍČANY                                     16 : 17            9         4 body      (11)

4. TJ SOKOL LIBIŠ                             14 : 14            6         3 body      (11)

5. DRÁČATA KBELY                            8 : 17            5         2 body       ( 7)

6. TJ SOKOL VINOŘ                            1 : 33            0         1 bod         ( 3)

22.10.2016 - Zeleneč

1. TJ SOKOL LIBIŠ                             22 :  7           12         6 bodů      (17)

2. SC XAVEROV                                 20 :  6           10         5 bodů      (22)

3. TYGŘI ZELENEČ                            20 :  6           10         4 body      (19)

4. FK ŘÍČANY                                     24 :  9             9        3 body      (14)

5. TJ SOKOL VINOŘ                            3 : 31            3         2 body       ( 5)

6. DRÁČATA KBELY                            2 : 32            0         1  bod        ( 8)

KONEČNÁ TABULKA sk. B - PODZIM :

1. SC XAVEROV                96 :  48             22 bodů

2. TYGŘI ZELENEČ         106 :  37             19 bodů

3. TJ SOKOL LIBIŠ            76 :  48             17 bodů

4. FK ŘÍČANY                    73 :  61              14 bodů

5. DRÁČATA KBELY         33 :  88                8 bodů

6. TJ SOKOL VINOŘ         10 : 129               5 bodů


skupina C

24.  9.2016 - Český Brod

1. SLOVAN BOHNICE                       34 :  0           12         6 bodů

2. FK RADOŠOVICE                         20 :  8             9          5 bodů

3. MEDVĚDI ZELENEČ                      9 : 14             6          4 body

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                   7 : 14             3         3 body

5. SK ČESKÝ BROD                           2 : 36             0         2 body

6. KLÁNOVICE                                    0 :  0              0         0 bodů - dodatečně přihlášeni

1. 10.2016 - Radošovice

1. SLOVAN BOHNICE                       37 :  6            15        6 bodů     (12)

2. FK KLÁNOVICE                             26 :  7            10        5 bodů     (  5)

3. SK ČESKÝ BROD                         16 : 24              7        4body      (  6)

4. FK RADOŠOVICE                         16 : 14              6        3 body     (  8)

5. MEDVĚDI ZELENEČ                     11 : 14              6        2 body     (  6)

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                    6 : 40             0         1 bod       (  4)

9.  10.2016 - Bohnice

1. SLOVAN BOHNICE                       38 :  4           15          6 bodů     (18)

2. SK ČESKÝ BROD                         18 : 15           12         5 bodů      (11)

3. FK KLÁNOVICE                            26 : 13             7        4 body      (  9)

4. FK RADOŠOVICE                         14 : 10             7        3 body      (11)

5. MEDVĚDI ZELENEČ                    12 : 21             3         2 body      (  8)

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                      1 : 45             0         1 bod        (  5)

16.10.2016 - Běchovice

1. SLOVAN BOHNICE                      44 :  5             15        6 bodů      (24)

2. FK RADOŠOVICE                        23 . 16             12       5 bodů      (16)

3. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                19 : 25               7        4 body      (  9)

4. FK KLÁNOVICE                           18 : 20               5        3 body       (12)

5. SK ČESKÝ BROD                        16 : 30               4        2 body       (13)

6. MEDVĚDI ZELENEČ                     6 : 30               0         1 bod        (12)

KONEČNÁ TABULKA sk. C - PODZIM :

1. SLOVAN BOHNICE                   153 :   15             24 bodů

2. FK RADOŠOVICE                       73 :   48             16 bodů

3. SK ČESKÝ BROD                       52 : 105             13 bodů

4. FK KLÁNOVICE                          70 :   40             12 bodů

5. MEDVĚDI ZELENEČ                   38 :   79             12 bodů

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B               33 : 124               9 bodů


skupina D

24.  9.2016 - Nehvizdy

1. AFK NEHVIZDY                              18 :  2            12        6 bodů

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY           15 :  7            12        5 bodů

3. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE         8 :  7            10        4 body

4. SK VYŽLOVKA                                 8 : 15              7        3 body

5. FK ÚJEZD NAD LESY                      4 : 10              1        2 body

6. TJ SLAVIA RADONICE                    4 : 16              1        1 bod

2.10.2016 - Dolní Počernice

1. AFK NEHVIZDY                              20 : 5              13        6 bodů      (12)

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY           19 :  7              13        5 bodů      (10)

3. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE       14 :  7               9        4 body       (  8)

4. SK VYŽLOVKA                               11 : 14              6         3 body      (  6)

5. TJ SLAVIA RADONICE                    3 : 19              1         2 body       (  3)

6. FK ÚJEZD NAD LESY                     2 : 17               1         1 bod        (  3)

16.10.2016 - Vyžlovka

1. AFK NEHVIZDY                             13 :  7              12         6 bodů      (18)

2. FK VYŽLOVKA                               11 :  5              10         5 bodů      (11)

3. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY            9 :  4               10        4 body       (14)

4. TJ SLAVIA RADONICE                   7 :10                 6        3 body        ( 6)

5. FK ÚJEZD NAD LESY                     6 :12                3         2 body        ( 5)

6. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE        2 :10                3        1 bod          (  9)

23.10.2016 - Újezd nad Lesy

1. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY           16 :  5              15       6 bodů       (20)

2. FK ÚJEZD NAD LESY                      7 :  5              12       5 bodů       (10)

3. AFK NEHVIZDY                             13 : 11               9       4 body        (22)

4. TJ SLAVIA RADONICE                  15 :  8                6       3 body        ( 9)

5. SK VYŽLOVKA                                 9 :14                3       2 body        (13)

6. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE        2 :19                4        1 bod         (10)

KONEČNÁ TABULKA sk. D - PODZIM :

1. AFK NEHVIZDY                                64 : 25               22 bodů

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY             59 : 23               20 bodů

3. SK VYŽLOVKA                                 39 : 58               13 bodů

4. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE A     26 : 43               10 bodů

5. FK ÚJEZD NAD LESY                      19 : 44               10 bodů

6. TJ SLAVIA RADONICE                    29 : 53                 9 bodů