Nacházite se: Úvod » Výsledky MINI Star

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

Výsledky MINI Star

SLOŽENÍ SKUPIN  a uspořadatelství - podzim 2017

skupina A :

DRÁČATA KBELY                            neděle 17.9.2017 od 9:30

SK ČESKÝ BROD                             neděle 24.9.2017 od 9:30

FK RADOŠOVICE                             neděle 8.10.2017 od 9:00

TJ ČECHIE DUBEČ

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE            sobota 21.10.2017 od 9:00

1. kolo - KBELY 17.9.2017

1. TJ ČECHIE DUBEČ                   25 :  4       15         6

2. FK RADOŠOVICE                      30 :  5       12         5

3. SK ČESKÝ BROD                      27 : 10        7         4

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE     16 : 11        7         3

5. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                    9 : 27        3         2

6. DRÁČATA KBELY                       1 : 41        0         1

2. kolo - ČESKÝ BROD - 24.9.2017

1. TJ ČECHIE DUBEČ                    27 :  6       15        12

2. FK RADOŠOVICE                       18 :  8       10        10

3. SK ČESKÝ BROD                       22 : 11        8         8

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE      12 : 16        7          6

5. DRÁČATA KBELY                        8 : 20        3          3

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                     4 : 29        0          3

3. kolo - RADOŠOVICE - 8.10.2017

1. FK RADOŠOVICE                        27 : 16      15        16

2. TJ ČECHIE DUBEČ                      31 :  9       12        17

3. SK ČESKÝ BROD                        23 : 11         6        12

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE       12 : 25         6         9

5. DRÁČATA KBELY                         9 : 15         6         5

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                      5 : 37         0         4

4. kolo - ČELÁKOVICE - 21.10.2017

1. SK ČESKÝ BROD                         34 :  1        15      18

2. TJ ČECHIE DUBEČ                       27 : 14       12      22

3. FK RADOŠOVICE                         22 : 13         9       20

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE        13 : 17         6       12

5. DRÁČATA KBELY                          8 : 18         3         7

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                       4 : 39         0         5

KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINA A :

1. TJ ČECHIE DUBEČ                      110 :  33      22

2. FK RADOŠOVICE                           97 :  42      20

3. SK ČESKÝ BROD                         106 :  33      18

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE          53 :  69      12

5. DRÁČATA KBELY                          26 :  96        7

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                       22 : 132       5


skupina B :

FK ŘÍČANY                                        neděle 17.9.2017 od 14:00

TJ SOKOL ŠKVOREC

TJ SLAVIA RADONICE                     sobota 21.10.2017 od 9:00

TYGŘI SK ZELENEČ

SK VYŽLOVKA                                  neděle 15.10.2017 od 9:00

FK KLÁNOVICE                                 neděle   8.10.2017 od 9:00

1. kolo - ŘÍČANY 17.9.2017

1. TYGŘI SK ZELENEČ          23 :  7        12        6

2. TJ SLAVIA RADONICE      18 :  7        12        5

3. FK KLÁNOVICE                  18 :  9        10        4

4. TJ SOKOL ŠKVOREC          8 :  9          5        3

5. FK ŘÍČANY                         17 : 10         4         2

6. SK VYŽLOVKA                     0 : 44         0         1

2. kolo - KLÁNOVICE - 8.10.2017

1. TYGŘI SK ZELENEČ          21 :  2        15       12

2. TJ SLAVIA RADONICE      14 :  3        12       10

3. FK ŘÍČANY                           7 :  7          7         6

4. FK KLÁNOVICE                    9 :  9          6         7

5. SK VYŽLOVKA                     7 : 29          4         3

6. TJ SOKOL ŠKVOREC          3 : 17          0         4

3. kolo - VYŽLOVKA - 15.10.2017

1. TYGŘI SK ZELENEČ           23 :  2        15        18

2. FK KLÁNOVICE                   11 :  9          8        12

3. TJ SOKOL ŠKVOREC           6 :  7          8          8

4. TJ SLAVIA RADONICE       15 : 11         7         13

5. SK VYŽLOVKA                      9 : 16         2           5

6. FK ŘÍČANY                            8 : 27         1           7

4. kolo - RADONICE - 21.10.2017

1. TJ SOKOL ŠKVOREC         19 :  4         13         14

2. TYGŘI SK ZELENEČ           27 :  5         12         23

3. FK KLÁNOVICE                   10 : 12          8         16     48 : 39   (+ 9)

4. TJ SLAVIA RADONICE        18 : 16          7         16    65 : 37   (+ 28)

5. FK ŘÍČANY                            6 : 21           3           9

6. SK VYŽLOVKA                      3 : 25           0          6

KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINA B :

1. TYGŘI SK ZELENEČ           94 : 16          23

2. TJ SLAVIA RADONICE       65 : 37          16

3. FK KLÁNOVICE                   48 : 39          16

4. TJ SOKOL ŠKVOREC         36 : 37          14

5. FK ŘÍČANY                          38 : 65            9

6. SK VYŽLOVKA                    19 : 114          6


skupina C :

TJ SOKOL LIBIŠ odstoupili ze soutěže

uspoř. - organizátor soutěže           sobota   7.10.2017 od 13:00 !!!

TJ SPARTAK HRDLOŘEZY

ŽRALOCI BOHNICE

TJ SOKOL VINOŘ                             sobota 14.10.2017 od 09:30,   sobota 21.10. od 13:00

AC SPARTA PRAHA - dívky

FK ŘEPORYJE                                   neděle 24.  9.2017 od 10:00

1. kolo ŘEPORYJE - 24.9.2017

1. AC SPARTA PRAHA                 24 :  3       12            6

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY      24 :  7         9            5

3. TJ SOKOL VINOŘ                     19 : 12         6            4

4. ŽRALOCI BOHNICE                  14 : 22         3            3

5. FK ŘEPORYJE                            2 : 39         0            2

6. TJ SOKOL LIBIŠ                         0 : 12         0            1

2. kolo BĚCHOVICE - 7.10.2017

1. FK ŘEPORYJE                          16 :  5         12           8

2. TJ SOKOL VINOŘ                     11 :  5           7           9

3. ŽRALOCI BOHNICE                    6 :10           6           7

4. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY        7 :  9          4            8

5. AC SPARTA PRAHA                   4 : 15         0            8

6. TJ SOKOL LIBIŠ                          0 : 12         0            2

3. kolo - VINOŘ - 14.10.2017

1. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY       26 :  1        12         14

2. TJ SOKOL VINOŘ                      12 : 11         7          14

3. ŽRALOCI BOHNICE                     8 : 11         6          11

4. FK ŘEPORYJE                           10 : 21         4          11

5. AC SPARTA PRAHA                    0 : 12         0          10

6. TJ SOKOL LIBIŠ                           0 : 12         0          3

4. kolo - VINOŘ - 21.10.2017

1. TJ SOKOL VINOŘ                      24 :  3         12         20

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY      20 :  5           9         19

3. ŽRALOCI BOHNICE                    5 : 17           4         15

4. FK ŘEPORYJE                            5 : 19           4         14

5. AC SPARTA PRAHA                   0 : 12           0         12

6. TJ SOKOL LIBIŠ                          0 : 12          0           4

KONEČNÉ POŘADÍ SKUPINA C :

1. TJ SOKOL VINOŘ                     66 : 31         20

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY     77 : 22          19

3. ŽRALOCI BOHNICE                  33 : 60         15

4. FK ŘEPORYJE                          33 : 84         14

5. AC SPARTA PRAHA                 28 : 42         12

6. TJ SOKOL LIBIŠ                          0 : 42          4


skupina D :

TJ PRAGA VYSOČANY

AFK PEČKY                                         sobota 21.10.2017 od 10:00

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE            neděle 24.  9.2017 od   9:00

AFK NEHVIZDY                                    sobota 16. 9.2017 od 10:00

BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

FK ÚJEZD NAD LESY                          neděle  1.10.2017 od   9:00

1. kolo - NEHVIZDY 16.9.2017

1. TJ PRAGA VYSOČANY               51 :  3       15        6

2. FK ÚJEZD NAD LESY                  23 : 13      12       5

3. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE    19 : 24         6       4

4. AFK NEHVIZDY                            16 : 19         6       3

5. AFK PEČKY                                  13 : 23         6       2

6. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV      4 : 44         0       1

2. kolo - DOLNÍ POČERNICE 24.9.2017

1. FK ÚJEZD NAD LESY                   25 :  6        13 11

2. TJ PRAGA VYSOČANY                35 :  8        12 11

3. AFK NEHVIZDY                            17 : 11        10 7

var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));