Nacházite se: Úvod » Výsledky MINI Star

Kontakty:

Sport Centrum Běchovice Richtrova 536; 190 11
Praha 9 Běchovice

mob.: 724 363 594
mob.: 724 366 372
sportbechovice@email.cz

Otevírací doba:
Květen - Září
Po-Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Duben
Po-Ne 10:00 - 16:00

Sportovní hala:
Po-Ne 7:00 - 23:00

Výsledky MINI Star

SLOŽENÍ SKUPIN - JARO 2017

skupina A :

BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV

SC XAVEROV

SLOVAN BOHNICE

AFK NEHVIZDY

TJ SPARTAK HRDLOŘEZY

TYGŘI SK ZELENEČ

skupina B :

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A

FK RADOŠOVICE

TJ SOKOL LIBIŠ

TJ PRAGA PRAHA

SK ČESKÝ BROD

SK VYŽLOVKA

skupina C :

TJ SPARTAK ČELÁKOVICE

FK ŘÍČANY

FK KLÁNOVICE

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE A

MEDVĚDI SK ZELENEČ

FK ÚJEZD NAD LESY

skupina D :

TJ ČECHIE DUBEČ

DRÁČATA KBELY

TJ SOKOL VINOŘ

BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B

TJ SLAVIA RADONICE

LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE B

Již nyní můžete zauvažovat o uspořadatelství na vašich hřištích ( březen - 1 turnaj, duben - 2-3 turnaje, první polovina května - 1 turnaj, závěrečný turnaj Běchovice - konec května- začátek června). V případě jakýchkoli dotazů mě prosím kontaktujte!

 

VÝSLEDKY TURNAJŮ V ZÁKLADNÍCH SKUPINÁCH PODZIM 2016

skupina A

11.  9.2016 - Dubeč

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV        27 :  4       12         5 bodů

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A                    16 :  8         6         4 body

3. TJ PRAGA PRAHA                          15 : 11         6         3 body

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE            12 :  9         6         2 body

5. TJ ČECHIE DUBEČ                           2 : 40        0         1 bod

18.  9.2016 - Brandýs-Boleslav

1. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                       19 :   1       12         5 bodů    (9)

2. TJ PRAGA PRAHA                          15 :   5         9         4 bodů    (7)

3. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE           14 :   7         6         3 body    (5)

4. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       15 : 10         3         2 body    (7)

5. TJ ČECHIE DUBEČ                          3 : 43         0         1 bod (2)

1.10.2016 - Běchovice

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       28 :  7        12          5 bodů (12)

2. TJ PRAGA PRAHA                         17 : 10          9          4 body (11)

3. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE          17 : 11          6          3 body (  8)

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                        5 :   6          3          2 body (11)

5. TJ ČECHIE DUBEČ                          2 : 35          0          1 bod (  3)

22.10.2016 - Běchovice

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV       16 :  8          9           5 bodů  (17)

2. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE           13 :  6          9          4 body   (12)

3. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A                     9 :  8          6           3 body   (14)

4. TJ PRAGA PRAHA                            8 :  5          6          2 body    (13)

5. TJ ČECHIE DUBEČ                           1 :20          0          1 bod      ( 4)

KONEČNÁ TABULKA sk. A - PODZIM :

1. BOBŘI BRANDÝS-BOLESLAV     86 :  29       17 bodů

2. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI A                  49 :  23       14 bodů

3. TJ PRAGA PRAHA                        55 :  31       13 bodů

4. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE         56 :  33       12 bodů

5. TJ ČECHIE DUBEČ                          8 :138        4 bodů

6. LVÍČATA DONÍ POČERNICE B   - PRO JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE

 

skupina B

17.  9.2016 - Vinoř

1. SC XAVEROV                                31 : 11         13         6 bodů

2. TYGŘI ZELENEČ                           31 : 11         13         6 bodů

3. TJ SOKOL LIBIŠ                            23 : 14           9         4 body

4. DRÁČATA KBELY                         12 : 20            6         3 body

5. FK ŘÍČANY                                    13 : 19           3          2 body

6. TJ SOKOL VINOŘ                           2 : 37            0         1 bod

2.  10.2016 - Říčany

1. SC XAVEROV                                26 :  6           15         6 bodů     (12)

2. FK ŘÍČANY                                    20 : 16            9          5 bodů    (  7)

3. TJ SOKOL LIBIŠ                            17 : 13            9          4 body    (  8)

4. TYGŘI ZELENEČ                           18 : 14           7          3 body     (  9)

5. DRÁČATA KBELY                          11 : 19           4          2 body     (  5)

6. TJ SOKOL VINOŘ                            4 : 28           0          1 bod       (  2)

16.10.2016 - Libiš

1. TYGŘI ZELENEČ                            37 :  6           15         6 bodů     (15)

2. SC XAVEROV                                 19 :  8           12         5 bodů     (17)

3. FK ŘÍČANY                                     16 : 17            9         4 body      (11)

4. TJ SOKOL LIBIŠ                             14 : 14            6         3 body      (11)

5. DRÁČATA KBELY                            8 : 17            5         2 body       ( 7)

6. TJ SOKOL VINOŘ                            1 : 33            0         1 bod         ( 3)

22.10.2016 - Zeleneč

1. TJ SOKOL LIBIŠ                             22 :  7           12         6 bodů      (17)

2. SC XAVEROV                                 20 :  6           10         5 bodů      (22)

3. TYGŘI ZELENEČ                            20 :  6           10         4 body      (19)

4. FK ŘÍČANY                                     24 :  9             9        3 body      (14)

5. TJ SOKOL VINOŘ                            3 : 31            3         2 body       ( 5)

6. DRÁČATA KBELY                            2 : 32            0         1  bod        ( 8)

KONEČNÁ TABULKA sk. B - PODZIM :

1. SC XAVEROV                96 :  48             22 bodů

2. TYGŘI ZELENEČ         106 :  37             19 bodů

3. TJ SOKOL LIBIŠ            76 :  48             17 bodů

4. FK ŘÍČANY                    73 :  61              14 bodů

5. DRÁČATA KBELY         33 :  88                8 bodů

6. TJ SOKOL VINOŘ         10 : 129               5 bodů


skupina C

24.  9.2016 - Český Brod

1. SLOVAN BOHNICE                       34 :  0           12         6 bodů

2. FK RADOŠOVICE                         20 :  8             9          5 bodů

3. MEDVĚDI ZELENEČ                      9 : 14             6          4 body

4. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                   7 : 14             3         3 body

5. SK ČESKÝ BROD                           2 : 36             0         2 body

6. KLÁNOVICE                                    0 :  0              0         0 bodů - dodatečně přihlášeni

1. 10.2016 - Radošovice

1. SLOVAN BOHNICE                       37 :  6            15        6 bodů     (12)

2. FK KLÁNOVICE                             26 :  7            10        5 bodů     (  5)

3. SK ČESKÝ BROD                         16 : 24              7        4body      (  6)

4. FK RADOŠOVICE                         16 : 14              6        3 body     (  8)

5. MEDVĚDI ZELENEČ                     11 : 14              6        2 body     (  6)

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                    6 : 40             0         1 bod       (  4)

9.  10.2016 - Bohnice

1. SLOVAN BOHNICE                       38 :  4           15          6 bodů     (18)

2. SK ČESKÝ BROD                         18 : 15           12         5 bodů      (11)

3. FK KLÁNOVICE                            26 : 13             7        4 body      (  9)

4. FK RADOŠOVICE                         14 : 10             7        3 body      (11)

5. MEDVĚDI ZELENEČ                    12 : 21             3         2 body      (  8)

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI                      1 : 45             0         1 bod        (  5)

16.10.2016 - Běchovice

1. SLOVAN BOHNICE                      44 :  5             15        6 bodů      (24)

2. FK RADOŠOVICE                        23 . 16             12       5 bodů      (16)

3. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B                19 : 25               7        4 body      (  9)

4. FK KLÁNOVICE                           18 : 20               5        3 body       (12)

5. SK ČESKÝ BROD                        16 : 30               4        2 body       (13)

6. MEDVĚDI ZELENEČ                     6 : 30               0         1 bod        (12)

KONEČNÁ TABULKA sk. C - PODZIM :

1. SLOVAN BOHNICE                   153 :   15             24 bodů

2. FK RADOŠOVICE                       73 :   48             16 bodů

3. SK ČESKÝ BROD                       52 : 105             13 bodů

4. FK KLÁNOVICE                          70 :   40             12 bodů

5. MEDVĚDI ZELENEČ                   38 :   79             12 bodů

6. BĚCHOVIČTÍ SRŠNI B               33 : 124               9 bodů


skupina D

24.  9.2016 - Nehvizdy

1. AFK NEHVIZDY                              18 :  2            12        6 bodů

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY           15 :  7            12        5 bodů

3. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE         8 :  7            10        4 body

4. SK VYŽLOVKA                                 8 : 15              7        3 body

5. FK ÚJEZD NAD LESY                      4 : 10              1        2 body

6. TJ SLAVIA RADONICE                    4 : 16              1        1 bod

2.10.2016 - Dolní Počernice

1. AFK NEHVIZDY                              20 : 5              13        6 bodů      (12)

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY           19 :  7              13        5 bodů      (10)

3. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE       14 :  7               9        4 body       (  8)

4. SK VYŽLOVKA                               11 : 14              6         3 body      (  6)

5. TJ SLAVIA RADONICE                    3 : 19              1         2 body       (  3)

6. FK ÚJEZD NAD LESY                     2 : 17               1         1 bod        (  3)

16.10.2016 - Vyžlovka

1. AFK NEHVIZDY                             13 :  7              12         6 bodů      (18)

2. FK VYŽLOVKA                               11 :  5              10         5 bodů      (11)

3. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY            9 :  4               10        4 body       (14)

4. TJ SLAVIA RADONICE                   7 :10                 6        3 body        ( 6)

5. FK ÚJEZD NAD LESY                     6 :12                3         2 body        ( 5)

6. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE        2 :10                3        1 bod          (  9)

23.10.2016 - Újezd nad Lesy

1. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY           16 :  5              15       6 bodů       (20)

2. FK ÚJEZD NAD LESY                      7 :  5              12       5 bodů       (10)

3. AFK NEHVIZDY                             13 : 11               9       4 body        (22)

4. TJ SLAVIA RADONICE                  15 :  8                6       3 body        ( 9)

5. SK VYŽLOVKA                                 9 :14                3       2 body        (13)

6. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE        2 :19                4        1 bod         (10)

KONEČNÁ TABULKA sk. D - PODZIM :

1. AFK NEHVIZDY                                64 : 25               22 bodů

2. TJ SPARTAK HRDLOŘEZY             59 : 23               20 bodů

3. SK VYŽLOVKA                                 39 : 58               13 bodů

4. LVÍČATA DOLNÍ POČERNICE A     26 : 43               10 bodů

5. FK ÚJEZD NAD LESY                      19 : 44               10 bodů

6. TJ SLAVIA RADONICE                    29 : 53                 9 bodů